הצהרת השירות

אנו מחויבים לדאוג לתקינותם של כל כלי הרכב שברשותנו: אוטובוסים, מיניבוסים, מידי בוסים, וואנים וכו' – כולם חייבים לעבור ביקורת תקופתית אחת לחודש על-ידי מפקח מטעם משרד התחבורה. ביקורות תקופתיות אלו נועדו למנוע מצבים שבהם יעלו על הכביש רכבי הסעות בעלי ליקויי בטיחות שעלולים לסכן את חיי הנוסעים, כגון: בעיות במערכת הבלמים, פנסים שרופים, מושבים רופפים וכדומה.

אנו מחויבים להחזיק בכל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה, בהתאם לסוג שירותי ההסעות שאנו מספקים.

אנו מחויבים להעסיק נהגים מיומנים, מנוסים וזהירים. בין אם מדובר בנהגי אוטובוסים, מיניבוסים או כל רכב הסעות אחר,

אנו מחויבים לספק ללקוחותינו מהארץ ומהעולם שירות ייחודי של שירותי תחבורה בישראל עבור חברות הפקה מכול העולם, שגרירויות זרות, אנשי עסקים המבקרים בישראל, חברות רב לאומיות, משפחות, מבקרים, כנסים בינלאומיים, INTL, מצוידת בכל הרישיונות והביטוחים הנדרשים ממנה ע"י משרד התחבורה עבור מתן שירותי תחבורה יוקרתיים ואיכותיים ללקוחותיה.

אנו מחויבים לדאוג לכול סידורי הקרקע של לקוחותינו הכוללים, קבלת פני הלקוחות בנמלי התעופה והים, במעברי הגבול, סידורי אירוח שונים, בתי מלון, אולמות כנסים, אביזרים עסקיים, שירותי משרד, וכול הנדרש על מנת להשלים אירוח נוח ואיכותי להצלחת ההגעה לישראל.

אנו מחויבים להעמיד לשירות לקוחותינו "שירות ייחודי" בתחום אבטחת אישים, משלחות, ואפילו משפחות ע"י תכנון האירוח בישראל המלווה באבטחה ייחודית ועל פי תקנונים מחמירים של אבטחת אישים ומשלחות מכול העולם. שירות ייחודי זה הוא עוד פרק חשוב במיזם של INTL לסיפוק צרכי הלקוחות המבקרים בישראל.

אנו מחויבים להעמיד לרשות לקוחותינו הדרכה צמודה, בהתמצאות במדינת ישראל בכול תחום, הדרכה טיולית, עזרה בהתמצאות באתרים ישראליים: עם זה אתרים תיירותיים ועם זה אתרי קניות. או כול דרישה אחרת המתבקשת ע"י הלקוחות.

אנו מחויבים לתמוך את הלקוח בכול מה שקשור למסעו העסקי, קשר עם סניפי בנקים גדולים, עזרה וטיפול במשרדי ממשלה, קביעה ותאום פגישות, וכול אשר יצטרך בתחום.

אנו מחויבים למערכות GPS ברכבי INTL  כולל מערכות ניטור ופיקוח המפקחים על מיקום הרכב, מהירות הנסיעה של הנהג ברכב, ותמיכה טכנית ושירותי דרך לכול יעד נסיעה של הרכב.

אנו מחויבים לעלויות שירות הוגנות, להשגת מחירים נמוכים לשירותים חיצוניים בישראל, כול זאת על מנת שהאירוח של הלקוחות שלנו יהיה נוח, אחראי, מקצועי, בטיחותי ומאובטח כאחד.