הסעות VIP

שירות הסעות נחשב לשירות סטנדרטי למדי והשאלה היא כיצד ניתן לשדרג אותו ולהפוך את החוויה לחד פעמית. חברת INTL מציעה שירות הסעות VIP, כלומר שירות חווייתי למדי שכל מטרתו היא להעניק לכל נוסע ונוסעת את ההרגשה שמדובר באיכות מאוד גבוהה של רכבים, שירות ועוד. כמובן שזו לא רק הרגשה אלא חברת INTL שמה לה למטרה להציג בפני כל לקוח את רכבי הפאר הטובים ביותר שניתן לנסוע בהם ולקבל את השירות האיכותי, האישי והמקצועי ביותר שניתן לקבל מנהגים.

הסעות VIP הן הסעות עם סממנים רבים המעידים על איכותן. ראשית, כל לקוח יכול לבחור את הרכב שבו הוא רוצה לנסוע. במידה ומדובר בקבוצות גדולות, אוטובוסים מפוארים מאוד יעמדו לרשות כל אחד וכמובן אם מדובר על קבוצת קטנות יותר, ניתן לארגן מיניבוסים, ואן וכיוצא בזה. כל מי שמבקש לעצמו חווית נסיעה מרשימה עם מאפייני מעמד גבוה, ניתן לשכור את כל אחד מרכיב הפאר הפרטיים של INTL, כמו מרצדס בנץ תרשים את הסובבים ותיתן לנוסעים בה משמעות חדשה לאיכות חיים, רכב ג'יפ שמעניק ערך מוסף לנסיעות ברחבי הארץ ובנופים המרשימים שלה וכמובן שמי שירצה להגיע ממקום למקום במעמד של VIP אמיתי, מוזמן לשכור את המסוק הפרטי, שיהיה בכוננות תמידית כל זמן שיידרש.

הסעות VIP של חברת INTL הן לא רק שירותי היסעים, אלא מדובר בעולם תוכן שלם עם ערך מוסף שנות לכל לקוח את הכבוד שלו, מספק לכל אדם שמוכן גם לשם עבור התענוג את מה שהוא רוצה וזה שירות של מלכים, של ראשי מדינות, של עשירי תבל. איכותה של החברה באה לידי ביטוי בכל רכב שבו משקיעים את מיטב העזרים והמערכות, שמשדרגים כל הזמן את חווית הנסיעה ודואגים לכל צרכיו של הנוסע היחיד, גם בתוך קבוצה גדולה שמשתמשת בשירותי צי האוטובוסים. לכל לקוח יש את האפשרות ליהנות מחוויית VIP וזו בהחלט הדרך הטובה ביותר להגיע ממקום למקום, ליהנות מהדרך ולא רק מהנופים, אלא גם משינה טובה על המושבים הנעימים והאווירה שמאפשרת.