הסעות מיניבוסים

הסעות במיניבוסים מיועדים לקבוצות הכוללות בין עשרה לתשעה עשר אנשים ומספקות את התנאים האידאליים לנסיעה מפנקת, בטוחה ומהירה לכל יעד. המיניבוסים של חברת INTL  הסעות כוללים כמובן מיזוג אוויר ובנוסף כורסאות ישיבה נוחות ומפנקות, משענות יד לנוחות מירבית, מרווח רב לרגלי הנוסעים, יכולת סנכרון מערכות מחשב, טלפון סלולרי, מסכי LCD , מערכת כריזה וכן מערכת שמע איכותית.

חברת הסעות INTL  מתמחה בשירותי הסעות איכותיים ומתקדמים באיכות שכמוה טרם זכיתם לראות המיועדים, בין השאר עבור אנשי עסקים, משלחות, תיירים ואחמ"ים.

כאשר מדובר בהסעות של משלחות החשובות, קולגות או משקיעים וכמובן אחמ"ים, אין ספק כי זוהי משימה בעלת חשיבות מיוחדת הדורשת את רף האיכות הגבוה ביותר. על כן הסעות במיניבוסים יוקרתיים הן הפתרון המושלם למקרים כעין אלו.

הסעות מיניבוסים מיועדות לסוגים שונים של מקרים. המקרה הראשון הוא למשל משלחת של אורחים מיוחדים מחו"ל אשר אנו רוצים להעניק להם יחס VIP  כבר מרגע נחיתתם בארץ. מקרה נוסף הוא של אמנים או להקות הנדרשים להגיע להופעה עם צוות גדול ולא מעט ציוד. זוהי רק טעימה על קצה המזלג ממגוון המקרים הרחב שבו ניתן להשתמש בהסעות מיניבוסים.

איך בוחרים חברה המספקת שירותי הסעות מיניבוסים?

על מנת להבטיח כי אנו בוחרים בחברה הטובה ביותר עבורנו רצוי לבדוק כמה וכמה פרמטרים אשר יוכלו להבטיח את טיב השירות שאותו נקבל. ראשיץ כדאי לבחון את מבחר הרכבים הקיים ברשות החברה. שנית, יש לבדוק את המפרט הטכני שמוצע ברכב שאותו אנו מעוניינים לשכור. מעבר לכך רצוי לבדוק אלמנטים כמו וותק החברה ולבדוק מיהם הלקוחות שכבר עבדו עם החברה ובמידת הצורך ליצור עימם קשר ולשאולת לדעתם בכל הקשור לשירות שקיבלו. דבר אחרון שרצוי לבדוק הוא האם אנו מקבלים תמורה מלאה למחיר שאותו אנו משלמים.

מעוניינים בהסעות מיניבוסים ברמה הגבוהה ביותר? אנו מזמינים אתכם לפנות אינו כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.