הסעות לקבוצות

לרוב, כאשר אנשים יוצאים לטיולים מאורגנים, הם עושים זאת בקבוצות. בארץ קיימת תרבות מאוד ענפה של תיירות פנים וחוץ וקיימת תחרות רבה בין חברות ההסעות. חברת INTL מעניקה את השירות הטוב ביותר, המבוסס גם על רכבים מפוארים מאוד וגם על מקצועיות מאוד גבוהה של נהגים מיומנים. תפקידה של חברת הסעות לקבוצות היא להעניק את השירות הטוב ביותר, לספק את הרכבים המפוארים ביותר וכמובן לדאוג לחוויית נסיעה מאוד נעימה, שתיתן מענה לצרכים השונים, כמו בידור, מיזוג וכמובן האפשרות לישון ללא הפרעות מיוחדות כמו נהיגה לא נכונה של הנהג, שימוש לקוי ברכב ואפילו שמש שנמצאת כל הזמן מחוץ לחלון.

חברת INTL מספקת שירות הסעות לקבוצות בגדלים שונים ולכל אחת מהקבוצות מוצעים הרכבים המפוארים ביותר. אם זו קבוצה קטנה למדי, ניתן לשכור ואן שייתן את תחושת הנסיעה האינטימית, מיניבוס לקבוצות של עד 20 או 35 אנשים וכמובן שאוטובוסים שמתאימים לקבוצות עד 50 איש. לכל אחד מן הרכבים את המערכות המתקדמות ביותר להנעמת הנסיעה. כל רכב מצויד במושבים מרווחים מאוד, שבהם יש גם מקום לרגליים, גם ידיות לתמיכה בישיבה וכמובן משענות מתכווננות. האוטובוסים לקבוצות הגדולות מתאימים לתנאי האקלים הישראליים ולא ניתן להרגיש את הקיץ השורר בחוץ כאשר נוסעים בכל אחד מרכבי הפאר המאסיביים הללו. בנוסף, הנהגים מקפידים מאוד על תנאי נסיעה אופטימאליים. כמובן שלכל נהג יש את הרישיון וההסמכה העדכניים ביותר ותמיד ניתן לבדוק זאת.

שירותי הסעות לקבוצות בארץ על ידי חברת INTL מבוססים על אמנת שירות מאוד מוגדרת ומוקפדת וגם קבוצות קטנות יכולות ליהנות מן החוויה, כמו משפחות של תיירים שרוצות דווקא את התוספות המיוחדות ולשם כך ניתן לשכור רכבים מפוארים כמו ג'יפ לטובת נסיעות עם אווירת שטח, מרצדס בנץ מפוארת מאוד שתיתן תחושה של מעמד גבוה יותר וכמובן שגם מסוק פרטי הוא חלק מצי כלי הרכב שמציעה החברה עבור קבוצות שונות.

בכל אחד מן התאנים הללו ניתן לראות כי מדובר באיכות בלתי מתפשרת הן ברמה הטכנית והן ברמת השירות המלא.