הסעות למשלחות

לאורך השנה מגיעות לארץ משלחות רבות המגיעות מסיבות שונות ומגוונות והדבר הנדרש הוא להסיע כל קבוצה לכל מקום שצריך בהתאם ללוח זמנים מוגדר מראש. הקבוצות יכולות להיות בני נוער, סטודנטים, שגרירים וכיוב'. לכל קבוצה מגיע היחס האישי ביותר, הכולל גם נהגים מסבירי פנים, גם נוחות בנסיעה וכמובן התייחסות לכלל הדגשים הלוגיסטיים.

הסעות למשלחות צריכה להתבצע על ידי חברה הסעות איכותית ומכובדת, בעלת ניסיון רב בעבודה ועם יכולת להתאים עצמה לכל קבוצה בכל גודל. חברת INTL מציעה כל סוג של רכב VIP לכלל הקבוצות ומתאימה את עצמה לדרישות של כל מלווה וכל נציג רשמי שמבקש לשכור את שירותיה בעבור ההסעה המדוברת.

חשוב לציין כי מערך ההסעות של משלחות על ידי חברת INTL מתחיל כבר משלב שדה התעופה. הרי מגיעות הקבוצות בטיסות אל הארץ ויש לספק להן את מלוא התנאים הנוחים והאיכותיים להגיע לכל נקודה בכל מקום ולאורך כל שעות היממה. הליווי מבחינתו חייב להיות צמוד עד כמה שניתן והזמינות לטובת ההסעות היא של 24 שעות בכל יממה לאורך כל ימות השבוע.

חברת INTL מציעה צי מאוד גדול ומגוון של רכבים המתאימים למשלחות בגדלים שונים. בין אם מדובר על רכבים קטנים ומיניבוסים ועד כדי אוטובוסים מרווחים שיכולים לתת את המענה לקבוצות גדולות יחסית, על המטענים והציוד שלהן. האפשרויות הן בלתי מוגבלות ובתיאום מראש ניתן לספק את מלוא הנוחות שמשלחת VIP צריכה לקבל.

סיורי משלחות לא אחת מבוססים על נסיעות ארוכות ולשם כך, אנו נערכים לתנאי נסיעה מורכבים, הכוללים גם עצירה בנקודות רבות וגם נסיעה לאורך פרק זמן ארוך יחסית, שבו צריך המדריך להסביר באמצעות מערכת הכריזה, לתת לכל נוסע את תנאי הנסיעה המיטביים באמצעות מיזוג, תאורה ומושב נוח. הסיורים הללו מחייבים אותנו לשמור על סטנדרטים מאוד גבוהים ולשם כך אנו מעניקים את השירות האיכותי ביותר הן מבחינת רכבים, הן מבחינת היערכות לוגיסטית והן מבחינת היחס האישי והמקצועי שכל קבוצה, כל משלחת וכל אדם ששוכר את שירותנו מקבל לאורך תקופת ההשכרה.