הסעות אומנים

אומנים נחשבים לבעלי המקצוע הניידים ביותר שקיימים כיום וזאת משום שהם נדרשים להופיע בפני קהלים רבים ברחבי הארץ וכדי להגיע ממקום למקום, הם צריכים לנסוע ברכב. הבעיה היא שהנסיעות ארוכות ותכופות מאוד מעייפות ושחקן, לדוגמא, אינו יכול לצאת מתל אביב ולהגיע להופעה בטבריה כאשר הוא עייף וכאוב מנסיעה לא טובה שהייתה. לכן, חברת INTL מעניקה שירות הסעות לאומנים בסטנדרטים מאוד גבוהים.

כל אומן יכול להגיע ממקום למקום באופן הנוח ביותר. שירות ההסעות הפרטיות שמציעה החברה מספק את כל צרכי האומן לאורך כל הדרך. בתור התחלה, ניתן להגיע בואן מפואר, או ברכב גדול יותר, תלוי במספר האומנים שצריך להסיע. הרכב מאוד נעים מבחינת מראה חיצוני ועל אחת כמה וכמה מבחינת המראה הפנימי שלו.  לכל אומן יש את המושב שלו, עליו הוא יכול להתרווח וליהנות מנסיעה שבה יישן כל הדרך, ייהנה ממיזוג אוויר, או ממוזיקה טובה. כמובן שחלונות כהים יוכלו לעזור לו להימנע מסנוור השמש ולשמור גם על פרטיות, במידה ומדובר באון בסדר גודל פרסומי רב.

הקשר עם חברת INTL בהחלט מאפשרת לחברות הפקה, תיאטראות ואחרים להעניק לאומניהם את השירות הטוב ביותר וחושב לתת לאומן שירות הסעות של VIP, כדי להוסיף משמעות חיובית נוספת למעמד המקצועי וכמובן לחוויית העבודה ומה שבין עבודה אחת לאחרת. במידה והאומנים צריכים שירות הסעות מהיר ויעיל אף יותר, תמיד ניתן להשתמש בשירותי המסוק הפרטי, שמגיע לכל מקום במינימום זמן והדבר בא בהחלט לענות על צורך של אומן המופיע פעמיים או שלוש באותו הערב בכמה מוקדים רחוקים – כמו שקורה לא אחת בימי העצמאות למיניהם.

אומנים רבים מכירים את כל נושא ההסעות ומבינים את המשמעות של הגעה בזמן עם כל הציוד וברמת ערנות ונינוחות פיזית ונפשית גבוהה. בחברת INTL שמים זאת כמטרה ומבינים את המקום החשוב כל כך של שימור ושיפור תנאי העבודה של האומנים באשר הם, בהבאת תרבות לכל קצוות הארץ וכל זאת תוך שמירה על סטנדרטים מאוד גבוהים של רכבים, שירות ויכולת לספק הסעות ראויות.